AKCIA

Kozmetika

Masáže

Je hĺbková manuálna masáž, ktorá stimuluje svaly tváre, odstraňuje napätie, redukuje vrásky a napína pokožku. Liftingový účinok masáže je viditeľný už po prvom ošetrení. Táto masáž zabraňuje stárnutiu pleti, vzniku vrások, zvyšuje pružnosť pokožky a zaroveň ju relaxuje.

Podporuje regenráciu pleti, preventívne pôsobí proti stárnutiu pleti a tvorbe vrások. Nabudzuje novotvotbu kolagénových a elastických vlákien, ktoré ovplyvňujú pevnosť a pružnosť pokožky. Zabraňuje vzniku tzv. “druhej brady” a povädnutých rysov tváre. Znižuje napätie mimických svalov a nabudzuje pocit uvoľnenia a harmónie.

Iba hydratovaná pleť môže byť zdravá a krásna. Súčasťou ošetrenia je jemná masáž a hydratačná maska, ktorá zhydratuje a rozjasní pleť. Na záver ošetrenia sa aplikuje vitamínové antiagingové sérum. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

Ošetrenie patrí do základnej kategórie základných ošetrení pleti, ktoré je vhodné pre každý typ pleti, vek alebo pohlavie. Póry, ktoré sa upachávajú vylučovaním kožného mazu, nevhodnou starostlivosťou o pleť a znečistením životného prostredia sa hĺbkovým čistením uvolnia a vyčistia. Pri ošetrení používame naparovanie, alebo gelové zmäkčovadlo, aplikujeme sťahujúcu masku alebo bahno z mŕtveho mora. Na záver sa aplikuje ukľudnujúca maska, alebo biostimulačný laser.

Znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, pôsobí proti stárnutiu a únave očí. Po masáži sa viditeľne zmenšujú vačky pod očami, znižuje sa vnútroočný tlak a tým sa aj posilňuje zrak. Napomáha k lepšej funkcii lymfatických ciev v okolí očí.

Pre našich klientov sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejšie a najúčinnejšie prípravky na ošetrenie pleti. V rámci ošetrenia ponúkame:

Masky

Pôsobí protizápalovo a detoxikačne. Má schopnosť veľmi rýchlo a účinne obnoviť hydratáciu, vypnúť vrásky, doplniť chýbajúce minerály a vitamíny. Dopĺňa stopové prvky a navracia koži prirodzenú rovnováhu. Má antiaknózne účinky – potláča zápal. Prírodné čierne bahno očisťuje pleť, eliminuje prebytočný maz, výsledkom čoho je zdravá koža.

Pôsobí do hĺbky pokožky, má revitalizačný účinok s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej, hydratuje a vypína pleť. Efekt je viditeľný okamžite po nanesení masky. Vhodná pre všetky typy pleti, pre mužov aj ženy.

Kaviár je bohatý na aminokyseliny a minerály a vitamín A a D, podporuje hydratáciu pleti, spevňuje pokožku a napomáha k likvidácii jemných vrások a potláča tvorbu voľných radikálov. Kaviárová rada obsahuje makadamový a avokádový olej.

Hydratačná alginátová termomaska má skľudňujúci, vypínací a protizápalový efekt. Vypína vrásky, vyhladzuje, hydratuje a ukľudňuje citlivú pleť. Obshuje kaolín, hnedé riasy, guaranu, rozmarín a alginát. Je určená hlavne na unavenú a stresom poznačenú pokožku.

Maska z vyským obsahom vitamínu C a A. Maska ovplyvňuje syntézu kolagénu v pokožke a súčasne chráni pred tvorbou voľných radikálov. Pleť je po aplikácii rozžiarený a pôsobí sviežo a zdravo. Maska vhodná pre všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie.

Hydratuje, vyživuje, redukuje póry, zachováva pleť jemnú a sviežu. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou medzibunkovej hmoty, viaže na seba vodu. Obnovuje kvalitu pleti a vyhladzuje drobné vrásky. Vhodná pre mužov aj ženy s prvými prejavmi stárnutia.

Výživná maska s vysokým obsahom vitamínu E a koenzýmom Q10, ktorá aktivuje a urýchľuje regeneráciu kože, zvyšuje obranyschopnosť a chráni pred voľnými radikálmi. Maska je vhodná pre suchú a citlivú pleť.

Je hĺbková manuálna masáž, ktorá stimuluje svaly tváre, odstraňuje napätie, redukuje vrásky a napína pokožku. Liftingový účinok masáže je viditeľný už po prvom ošetrení. Táto masáž zabraňuje stárnutiu pleti, vzniku vrások, zvyšuje pružnosť pokožky a zaroveň ju relaxuje.

Jemná vstrebateľná maska s omladzujucim efektom, odstraňuje nepríjemný pocit suchej pleti, reguluje hydratáciu pokožky, stimuluje tvorbu elastínu a redukuje tvorbu vrások. Vhodná najmä pre suchú pokožku so sklonom k tvorbe vrasok.

Upokojujúca tkaninová maska poskytuje intenzívne ukľudňujúce a zvláčňujúce ošetrenie, ktoré podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy dehydratovanej a podráždenej pokožky. Vhodná aj pre aknóznych pacientov.

Maska s vysokým obsahom vitamínu C, pri ktorej dochádza k okamžitému vstrebaniu aktívnych látok. Dochádza k okamžitému vypnutiu pleti. Vhodná pre všetky typy pleti.

Dvojzložková maska, prvá čierna symbolizuje enrgiu jin – má čistiaci, detoxikačný a hydratačný účinok, a potom druhá biela, ktorá symbolizuje energiu jang – má vyhladzujúci a regenerečný účinnok. Maska je určená pre všetky vekové kategórie.